8 New Ways to Use a Bullet Vibrator

Kā dzimst rīta sekss kā zvaigznē

https://www.youtube.com/watch?v=yqsigWmbZb0
black dildos “platums =” 255px “alt =” 8 jauni veidi, kā izmantot lodes vibratoru “/ > Tas ir silikona gredzens jūs, iespējams, varat paslīdēt ap viņa dzimumlocekli, kuram ir niecīgs vibrators savienots. Pulsējošs jutīsies satriecošs uz sava dzimumlocekļa pamatnes, un, ja viņš ir uz galvenā , tas notiks līdz trāpīs jūsu klitora priekšā. Daži dāmas un ļaudis ar vagīnām saka, ka viņu klitora izvēlēts puse ir vairāk smalks, kamēr citi dod priekšroku , lai stimulētu kaut kur tikai virs vai zem . Ja jūs esat īpaši jutīgs , varat arī mēģināt izmantojot to ārā labia .
vibrating masturbators mēs sākums ar vienkāršo. glass butt plugs ir īpaši izstrādāti koncentrēties uz vibrācijām, padarot tos pareizos partnerus jūsu kliedzam. Paņemiet lodi ar smailu galu un nosūtiet vibrācijas tieši uz kur , kur jums vajag tos visvairāk – izkāpiet ātri laikā un pateicieties mums vēlāk. Un ja vēlaties ņemt tīrīšana trušu vibrators divvirzienu griešanās ātrumā uz augšu notch, jūs, iespējams, varat doties uz specializētu dzimumakta rotaļlietu tīrītāju. discreet vibrators daļa ir bez spirta un parabēnu izsmidzinātāji ka jūs varat aiziet uz jūsu vibratora piecas minūtes un noskalojiet (ja tas ūdensnecaurlaidīgs – jebkurā citā gadījumā, izmantojiet mitru audumu), saka Ričmonds.
septiņdesmit pieci% no maksts / vulvas māju īpašniekiem orgasma šādā veidā un var parasti sevi padarīt par orgasmu ar klitora stimulācijas palīdzību tomēr ne orgasmu visā sekss dēļ an klitora stimulācijas neesamība. A Buyer’s Guide for Bedroom CostumesBieži vien tas ir jo vaporesso veco cisterna 3 5ml burbuļstikls rezultātā pieņēmums, ka maksts / vulva māju īpašnieki tikai orgasms caur caurlaidīgu dzimumaktu vai rēķina nepietiekama klitora stimulācija. Ir daudz mazu klitora vibratoru kas